Duplicitní klíčová slova, která máte v PPC i vy

Na každé klíčové slovo je v PPC nejlepší cílit pouze jednou, tedy mít jej jen v jedné reklamní sestavě. Primárně jde o to, abyste zbytečně nebojovali sami proti sobě a mohli jste efektivně vyhodnocovat výsledky. Nemusí se to zdát, ale pokud budete mít v klíčových slovech pořádek, tak můžete ušetřit desítky procent rozpočtu.
Přečíst celý článek

Co je to SEO neboli optimalizace pro vyhledávače

SEO je zkratkou pro „Search Engine Optimization“, což bývá česky nejčastěji překládáno jako „Optimalizace pro vyhledávače“. Jde o podobor online marketingu, který má za úkol, aby se vaše stránky zobrazovaly v přirozených výsledcích vyhledávání na všechny relevantní dotazy, které do vyhledávače píše vaše cílová skupina, a to optimálně na předních pozicích.
Přečíst celý článek

Na co si dát pozor při koupi domény

Nedávno jsem potkal kamaráda, kterými říkal, že si založil nový eshop, kde prodává obaly na mobilní telefony. Rozhodl jsem se, že se kouknu na odkazový profil jeho webu a zjistil jsem, že má samé nekvalitní katalogové odkazy. Když jsem ho pak upozornil na ten fakt, že se takhle odkazy neshání, řekl mi, že žádné nevytvářel. Ukázalo se, že vedly na doménu ještě před tím než si jí koupil. V tu chvíli mi „docvaklo“, že si lidé často kupují domény jenom podle jména, ale další analýzu neprovádí. Proto vám ukážu několik základních ukazatelů, na které se zaměřit před nákupem domény.
Přečíst celý článek

Jak získat zdarma fanoušky na facebooku

„Jak získat pro svou facebookovou stránku nové fanoušky?“ To je otázka, která je už od začátku sítě skloňovaná ve všech pádech. Každý chce mít více fanoušků než má konkurence, a to optimálně rychle a zadarmo. Strategií a možností je nespočet, já vám dnes ukážu jednu jednoduchou funkci, která překvapivě není ještě tolik známá. Tady je:
Přečíst celý článek

Jak získat URL příspěvku na facebooku

Občas někomu chcete poslat odkaz na příspěvek na facebooku.

Občas se setkám s člověkem, který mi chce poslat odkaz na příspěvek na facebooku.

Občas ten člověk, co mi chce poslat odkaz na příspěvek na facebooku, neví, jak má získat url příspěvku na facebooku.

Jestli jste člověk, co chce někomu poslat odkaz na příspěvek na facebooku, tak tady máte krátký návod, jak získat url příspěvku…
Přečíst celý článek

HTTPS stránky neodesílají referrer na HTTP

Určitě máte spoustu skvělých odkazů, které vám na stránky přivádějí hory návštěvníků. A tak se pak pro radost po večerech místo dobrého filmu kocháte daty z analytics, zkoumajíc odkud že to přišlo těch tisíc návštěvníků, co si koupilo tamagochi s integrovaným švýcarským nožem.
Přečíst celý článek