Jak získat zdarma fanoušky na facebooku

„Jak získat pro svou facebookovou stránku nové fanoušky?“ To je otázka, která je už od začátku sítě skloňovaná ve všech pádech. Každý chce mít více fanoušků než má konkurence, a to optimálně rychle a zadarmo. Strategií a možností je nespočet, já vám dnes ukážu jednu jednoduchou funkci, která překvapivě není ještě tolik známá. Tady je:

 

  1. Najeďte si na jakýkoliv příspěvek, který vám někdo olajkoval (samozřejmě máte u každého příspěvku tisíce „lajků“ a stovky sdílení:) a klikněte v jeho spodní části na seznam uživatelů, kterým se příspěvek líbil.
    Jak získat více fanoušků na facebooku
  2. Nyní vám vyjede podrobný seznam všech uživatelů, kterým se líbil váš příspěvek. U každého návštěvníka nyní vidíte jeden ze dvou možných statusů, buď že už vaši stránku „zbožňuje“, nebo ho můžete pozvat, aby ji označil svým likem. Jemu pak přijde pozvánka, kde ho zvete svým osobním jménem, ne jménem vaší stránky!
    Jak získat nové fanoušky na facebooku

Několik poznámek na závěr

Kupovat si fanoušky stránky je v dnešní době vyhazování peněz z okna. Ovšem získávat zdarma fanoušky výše zmíněným postupem je skvělá příležitost.

Tato funkce se mi moc líbí a samozřejmě i všem ostatním uživatelům, kteří spravují nějakou facebookovou stránku. To znamená jediné, facebook brzy tuto funkci zruší, jak to dělá se všemi funkcemi, které jsou skvělé a zdarma. (Vsadím se klidně o pivo nebo dvě, že příští rok už nebude fungovat.) Proto doporučuji, abyste jí používali každý den, každou hodinu, každou minutu – prostě dokud to jen jde!

Doufám, že jsem alespoň některým z vás pomohl poodhalit něco nového, co vám pomůže při správě vašich facebookových stránek. Pokud ne, tak se omlouvám za ztrátu času, třeba vás zaujme jiný článek v mém blogu o světě online marketingu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*