Školení PPC tuningu od Větrovky

Najít školení pro zkušeného „ppcčkaře“ je v Čechách tak trochu problém. Naštěstí je tu Petra Větrovská, která nabízí školení PPC Tuningu, které se jediné v záplavě školení výborně hodí pro někoho, kdo PPC nevidí poprvé, respektive pro někoho, kdo do PPC kampaní kouká každý den a v zornicích má vypálené grafy CTR a CPC.

Školení proběhlo v kanceláři, která byla přímo u zastávky Křižíkova, což pro mě, jakožto přespolního návštěvníka, bylo velké plus, protože nebyl problém místo najít. Vše probíhalo v sympatických prostorech.

Školení předcházel dotazník, ve kterém se nás Větrovka ptala na témata, která nás nejvíce zajímají. Naše přání pak určila scénář přednášek, kdy se do hloubky probralo každé téma, které nás zajímalo.

Velké plus vidím právě v modulárnosti školení, které je vždy přizpůsobené tomu, co posluchače nejvíce zajímá. Díky délce školení se dostalo na všechna témata a probraly se i leckteré technické detaily rozhraní Adwords, které vám mohly při jeho robustnosti uniknout. Dozvěděli jsme se jak ještě lépe vyhodnocovat a upravovat kampaně. A ano, dostalo se i na oblíbené téma posledních let, myslím samozřejmě automatizaci kampaní.

Dále mi přišly velmi přínosné diskuze mezi všemi účastníky, kdy se člověk mohl dozvědět, kdo co a jak dělá.

Školení mi odpovědělo na všechny otázky, které jsem si s sebou z Třeboně přivezl, takže ho mohu doporučit všem PPC specialistům, kteří se chtějí posunout zase o něco dále.